Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska – prawdziwa power couple.

Historie miłości szefa i podwładnej czy reżysera i aktorki zawsze wzbudzają emocja. Jeśli do tego dochodzi jeszcze duża różnica wieku, to taka para nie opędzi się od ciekawskich spojrzeń i obrazoburczych komentarzy. Jaka jest prawda o ich związku?

Miłość od pierwszego wejrzenia. 

Natasza Urbańska poznała przyszłego męża mając zaledwie 13 lat. Chociaż ich pierwsza interakcja zakończyła się negatywnie, ponieważ reżyser odrzucił ją podczas naboru do swojego spektaklu „Metro”, to już w wieku 18 lat powiedziała reżyserowi sakramentalne tak. Aktorka nie kryje, że w mężu widzi odbicie swojego ojca, którego również podziwiała. Ona ma dziś 44 lata, a Janusz Józefowicz 62. Czas spędzają nie tylko w domu, wychowując córkę, ale i w pracy. 

Mistrz i uczennica – relacje zawodowe.

Romans w pracy to jedno z tych tabu, które otoczeniu ciężko jest zaakceptować. Natasza była aktorką, jedną z wielu w spektaklach reżysera. Uczucia romantyczne często przysłaniają obiektywne oceny, jednak para jest zgodna co do tego, że Janusz Józefowicz nigdy nie faworyzował swojej partnerki w sprawach zawodowych. Wręcz przeciwnie, ponoć więcej od niej wymagał i stawiał więcej zadań niż innym aktorom. Natasza Urbańska dziś mówi, że jest za to niezwykle wdzięczna a ich współpraca przebiega w ten sposób już od wielu lat w Teatrze Buffo. 

Mimo, że ten związek okazał się niezwykle trwały, to nie milkną kontrowersje wokół niego. Para jednak zdaje się nie zwracać na to najmniejszej uwagi już od 26 lat wspólnego życia. 

Historie miłości szefa i podwładnej czy reżysera i aktorki zawsze wzbudzają emocja. Jeśli do tego dochodzi jeszcze duża różnica wieku, to taka para nie opędzi się od ciekawskich spojrzeń i obrazoburczych komentarzy. Jaka jest prawda o ich związku? Miłość od pierwszego wejrzenia.  Natasza Urbańska poznała przyszłego męża mając zaledwie 13 lat. Chociaż ich pierwsza interakcja…