Krystian Wieczorek i jego Aleks, czyli przystojniak i pies przepisem na sukces.

Sukces danego serialu rzadko jest przypadkiem. Zawsze musi być pewnego rodzaju składnik, który zapewni popularność produkcji. Czasem jest to nazwisko znanego reżysera, czasem ilość followersów obsadzanych aktorów, kiedy indziej świetna oprawa graficzna. Oglądając serial „Komisarz Aleks” na kandydatów odpowiedzialnych za sukces tej raczej średnio ocenianej produkcji, wysuwają się dwaj niezwykle charyzmatyczni liderzy. Wysoki, umięśniony blondyn Krystian Wieczorek oraz jego kompan Aleks, owczarek niemiecki. 

Sprytny układ.

Zaangażowanie do serialu lub filmu sympatycznego zwierzęcia to już pół sukcesu. Nie da się przecenić siły puchatego futra i uroczej mordki. Jeśli do tego zwierzę jest ważną częścią fabuły, jest go dużo i wykonuje różnorakie sceny od pościgów po jedzenie śniadania z właścicielem – serialu nie ominą miłośnicy natury. Przykładem takich produkcji jest masa – „Ocalić Orkę”, która była ogromnym hitem lat 90, „Psy i koty” a z naszego rodzimego podwórka „Czterej pancerni i pies”. Krystian Wieczorek udowadnia, jak posiadanie psa w swojej produkcji może zapewnić popularność. Niektórzy radykalni obrońcy zwierząt mogą się burzyć przed wykorzystywaniem zwierząt w przemyśle rozrywkowym. Jednak psy od zawsze kochały pracować z człowiekiem – natury nie oszukamy. 

Sukces danego serialu rzadko jest przypadkiem. Zawsze musi być pewnego rodzaju składnik, który zapewni popularność produkcji. Czasem jest to nazwisko znanego reżysera, czasem ilość followersów obsadzanych aktorów, kiedy indziej świetna oprawa graficzna. Oglądając serial „Komisarz Aleks” na kandydatów odpowiedzialnych za sukces tej raczej średnio ocenianej produkcji, wysuwają się dwaj niezwykle charyzmatyczni liderzy. Wysoki, umięśniony blondyn…