Maksymilian Ibisz

Ten przystojny młody mężczyzna to owoc związku Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdlar. Związek jego rodziców trwał od 1998 do 2004 roku, a Maksymilian Ibisz przyszedł na świat w 1999 roku. Z kolejnego związku Krzysztofa Ibisza z Anną Nowak-Bisz, Maksymilian ma młodszego brata Vincenta. Natomiast jego mama po raz drugi wyszła za mąż i urodziła córkę Milenę.

Maksymilian Ibisz niedawno wkroczył na ścieżkę szkolnictwa wyższego, gdzie wybrał studia aktorskie chcąc podążać za swoim sławnym tatą. Maks jednak nie zasłania się popularnym ojcem i sam pracuje na swój sukces – dzięki czemu jest niezwykle lubiany na uczelni. W przyszłości ten przystojniak na pewno skradnie serca wielu fanek – zakochanych nie tylko w jego talencie ale przede wszystkim urodzie. Chłopak zawsze może liczyć na swojego ojca Krzysztofa Ibisza, który udziela mu cennych wskazówek nie tylko tych dotyczących planu filmowego ale tych najważniejszych tyczących się codziennego życia. Maksymilian Ibisz jest świetnym studentem, który jest ceniony zarówno przez wykładowców jak i kolegów z roku. Potrafi zjednywać sobie ludzi i jest świetnym przyjacielem. Z pewnością to dobry materiał na przyszłego aktora. Polskie aktorstwo potrzebuje tak wszechstronnych i wykształconych ludzi. Rodzice i rodzeństwo mogą być dumni z takiego syna i brata. Najwięcej zdjęć początkującego aktora pojawia się na portalach społecznościowych jego mamy Anny Zejdler. Jak można wyczytać z wielu postów z udziałem jej syna, jest on facetem z zasadami który zasługuje na wszystko co najlepsze!

Ten przystojny młody mężczyzna to owoc związku Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdlar. Związek jego rodziców trwał od 1998 do 2004 roku, a Maksymilian Ibisz przyszedł na świat w 1999 roku. Z kolejnego związku Krzysztofa Ibisza z Anną Nowak-Bisz, Maksymilian ma młodszego brata Vincenta. Natomiast jego mama po raz drugi wyszła za mąż i urodziła córkę…