Agata Buczkowska wcale nie tak dawno była wokalistką zespołu Ich Troje. Piosenkarka jest zdania, że Michał Wiśniewski postawił jej bardzo, ale to bardzo niekorzystne warunki.

Kłamstwa i brednie

Agata Buczkowska to bardzo utalentowana wokalistka. Była piosenkarką w zespole Ich Troje. Jest bardzo profesjonalna i dobrze się ją słuchało oraz oglądało. Jednak jest to już czas przeszły. Co ciekawe wielu „faktów” dowiedziała się ze sławnej już transmisji w serwisie YouTube Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz w serwisie tym stwierdził, że Agata Buczkowska jest nieobliczalną osobą.

Nie ma co się dziwić, że słowa te bardzo poruszyły bardzo Agatę. Kobieta wydała oficjalne oświadczenie. Kobieta zaznaczyła w swoim oświadczeniu jasno i wyraźnie, że nie ma żadnej sprawy sądowej. Przyznała, że jest to jedynie możliwe, gdy się o niej dopiero dowie. Jednak nie byłaby to sprawa sądowa wytoczona z jej strony.

Urlop przymusowy od koncertowania z Ich Troje

Kobieta przyznała, że na transmisji zabrakło chociażby wspomnienia o tym, że dostała tak naprawdę przymusowe wolne dokładnie od listopada 2019 roku do kwietnia roku zeszłego. Tak zwane przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem jedynie dwóch koncertów. Pierwszy to koncert sylwestrowy i drugi koncert akustyczny.

Agacie Buczkowskiej zostało zarzucone, że się kompletnie nie angażuje w zespół. Przyjęła jak najbardziej to do wiadomości i postanowiła się jednak skupić na sobie. Niestety takie rozstania w niezgodzie nie są fajne. Wcale się nie dziwimy, że Agacie Buczkowskiej było bardzo przykro.

Dodaj komentarz