Kim jest bedoes?

Bedoes to inaczej Borys Przybylski, młody artysta urodzony w 1998 roku w Bydgoszczy. Przygodę z rapem zaczynał bardzo młodo bo już w wieku 11 lat próbował nagrywać pierwsze kawałki. Wielokrotnie powtarzał, że od zawsze wiedział co chce robić w życiu czego dowodem może być fakt, że zakończył edukację na gimnazjum by skupić się na karierze muzycznej. 

Początki kariery rapera

Za moment graniczny w jego karierze można uznać mixtape pt” Squadshits” po którym został zauważony przez wytwórnię SB mafija, z którą podpisał kontakt. W 2017 roku wydal pierwszy album studyjny „Aby śmierć miała znaczenie”, rok później „Kwiat polskiej młodzieży” a jego ostatnia płyta nosi tytuł „Rewolucja romantyczna”. Wszystkie krążki była sporymi sukcesami a single, które je promowały wchodziły na pierwsze miejsca list przebojów OLIS. 

Konfliktowa natura nie przysparza kolegów w środowisku

Bedoes jeszcze przed wydaniem pierwszej płyty poróżnił się z inny raperem Filipkiem. Panowie wymieniali się obraźliwymi utworami jednak w to Bedoesowi udzieliły poparcia takie gwiazdy jak Eldo czy WdoWa. Kolejne konflikty obejmowały przynależność do wytwórni muzycznych. Raper rzucił ze sceny podczas koncertu, że ten kto nie należy do jego wytwórni nie jest dobrym raperem co oburzyło innych artystów. 

Bedoes to inaczej Borys Przybylski, młody artysta urodzony w 1998 roku w Bydgoszczy. Przygodę z rapem zaczynał bardzo młodo bo już w wieku 11 lat próbował nagrywać pierwsze kawałki. Wielokrotnie powtarzał, że od zawsze wiedział co chce robić w życiu czego dowodem może być fakt, że zakończył edukację na gimnazjum by skupić się na karierze…