Tatuaże rękawy – zdobią czy szpecą?

Tatuaż to dobry sposób na wyrażenie siebie, pokazanie swoich pasji, zainteresowań lub zamanifestowanie poglądów. Można nim zasłonić blizny lub po prostu ozdobić przedramię nasze ciało dokładnie tak jak chcemy. Jedną z odmian tatuażu są tak zwane tatuaże rękawy czyli wzory zajmujące cale przedramię. Jest to jednak wersja dla zdecydowanych – dużo trudniej go ukryć niż niewielki znak na łopatce lub kostce. 

Rękaw – dla kogo? 

Ten rodzaj tatuażu wymaga cierpliwości i odporności ponieważ rzadko kiedy da się go zrobić podczas jednej sesji u tatuażysty. Nawet jeśli uda nam się przymusić artystę do spędzenia 10 godzin w jednej pozycji to zdecydowanie lepszy efekt osiągniemy jeśli rozłożymy czas pracy na kilka spotkań. Wypoczęty tatuażysta przekłada się na ładniejszy tatuaż a ten przecież zostanie z nami na zawsze. 

Jak drogie może być wytatuowanie rękawa?

Cena tej ekstrawagancji może sięgać nawet 3 tysięcy zł. Koszt jest uzależniony głównie od wielkości tatuowanej powierzchni, skomplikowania wzoru, koloru tuszu, który będzie użyty do wykonania oraz doświadczenia osoby, która będzie nas tatuowała. Im większa renoma studia do którego się zgłosimy tym wyższa będzie cena. Tatuaże rękawy to jednak nie jest coś na czym warto oszczędzać. Nie ma chyba gorszej pamiątki niż szpecący nas tatuaż, za który sami zapłaciliśmy. 

Tatuaż to dobry sposób na wyrażenie siebie, pokazanie swoich pasji, zainteresowań lub zamanifestowanie poglądów. Można nim zasłonić blizny lub po prostu ozdobić przedramię nasze ciało dokładnie tak jak chcemy. Jedną z odmian tatuażu są tak zwane tatuaże rękawy czyli wzory zajmujące cale przedramię. Jest to jednak wersja dla zdecydowanych – dużo trudniej go ukryć niż…