Pola Gonciarz na dobre

Młoda aktorka o niezwykłej pasji, dała się poznać jako córka Wiktorii Consalidy w popularnym serialu „Na dobre i na złe”. Z wysoko podniesioną głową pokonuje kolejne przeszkody, pojawiające się na jej życiowej drodze. Mimo swojego młodego wieku- aktorka ma bowiem dopiero 21 lat- Pola Gonciarz na każdym kroku pokazuje swój profesjonalizm i dorosłość. Pomimo długiego stażu przed kamerami, Pola woli zatrzymywać dla siebie smaczki pochodzące z jej życia prywatnego. Na instagramie chętnie udostępnia wydarzenia z życia, studiów, a także planu serialowego, jednak oszczędza sobie informacji dotyczących jej sympatii, a także najbliższej rodziny. Na powyższej platformie możemy znaleźć ją pod nazwą „Miczag” i razem z innymi obserwującymi, śledzić nowe przygody z jej życia. 

Pola Gonciarz jest aktorką, która już teraz wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem i doświadczeniem. Dzięki otwartości umysłu i wyjątkowemu charakterowi, zdobywa przychylność od swoich współpracowników. Jej najbliżsi twierdzą, że ta drobna osóbka rozsiewa radość niemalże wszędzie. Jako chodzący motywator Pola Gonciarz nie osiada na laurach i stale przekracza swoje bariery, pokazując swoim fanom piękniejszą stronę życia i showbiznesu. To wspaniała, bezkonfliktowa osoba, z którą współpracuje się niemalże idealnie. Przyszłość Poli Gonciarz maluje się w świetlanych, kolorowych barwach. To aktorka, która na pewno osiągnie wielki sukces. Kto wie? Może także inne kraje czekają właśnie na nią w swoich największych, kinowych produkcjach? 

Młoda aktorka o niezwykłej pasji, dała się poznać jako córka Wiktorii Consalidy w popularnym serialu „Na dobre i na złe”. Z wysoko podniesioną głową pokonuje kolejne przeszkody, pojawiające się na jej życiowej drodze. Mimo swojego młodego wieku- aktorka ma bowiem dopiero 21 lat- Pola Gonciarz na każdym kroku pokazuje swój profesjonalizm i dorosłość. Pomimo długiego…