Pakuten – odzież z myślą o kobietach

Sklep internetowy Pakuten, w odróżnieniu do większości odzieżowych miejsc zakupowych stawia w 100% na klientki i to właśnie do kobiet kieruje całą swoją ofertę. Motto firmy: być wyjątkowym miejscem, które łączy wszystkie kobiety. Przemyślany asortyment, ogromne obniżki i świetna jakość ubrań, z których większość szyta jest na Pomorzu to coś, co przyciąga.

Pakuten – modna odzież damska

Asortyment marki stanowią ubrania będące połączeniem dwóch najważniejszych zalet: atrakcyjnej ceny i jakości. W sklepie znaleźć można m.in. bluzki, sukienki, swetry, spodnie, dresy, modne okrycia wierzchnie oraz odzieżowe komplety w stylizacjach do spodni, do spódnicy i na lato. Osobno, bardzo duży dział stanowią wyselekcjonowane ubrania ciążowe i zestawy dla mamy i dziecka – już po porodzie.

Podczas regularnie organizowanych wyprzedaży, klientki mogą kupić wybraną odzież w cenach zmniejszonych nawet o 85%, co stanowi nie lada okazję do zaoszczędzenia i zdobycia ulubionych fasonów w atrakcyjnych cenach.

Tworząc i szyjąc ubrania damskie w polskiej szwalni zlokalizowanej na Pomorzu, Pakuten dba o każdy najmniejszy detal odzieży tak, by odwzorowywała ona realne potrzeby kobiet, była wygodna, delikatna w dotyku, przyjemna w noszeniu, a przy tym nadążała za nowoczesnymi trendami rodem z modowych wybiegów. Co ciekawe, szwalnia marki dynamicznie się rozwija, zatrudniając blisko siedemdziesiąt osób, które szybko reagują na potrzebę tworzenia nowych, designerskich ubrań. Każdego tygodnia w sklepie firmowym pojawia się aż pięćdziesiąt nowych modeli ubrań, co rocznie daje tysiące sztuk ultra modnych propozycji.

Sklep internetowy Pakuten, w odróżnieniu do większości odzieżowych miejsc zakupowych stawia w 100% na klientki i to właśnie do kobiet kieruje całą swoją ofertę. Motto firmy: być wyjątkowym miejscem, które łączy wszystkie kobiety. Przemyślany asortyment, ogromne obniżki i świetna jakość ubrań, z których większość szyta jest na Pomorzu to coś, co przyciąga. Pakuten – modna…