Martyna Kupczyk czy wiesz kto to taki?

Nie próżno szukać na portalach plotkarskich informacji o Martynie Kupczyk. Ich tam po prostu nie ma. Jej droga zawodowa jest nieco inna od statystycznych celebrytek. Bowiem Martyna Kupczyk jest architektem. Jest znana także widzom programu pod tytułem „Nasz nowy dom”.

Współtwórca programu „Nasz nowy dom”

Program „Nasz nowy dom” cieszy się ogromną popularnością. Prowadząca jest Katarzyna Dowbor, ale równie znana z tego programu jest Martyna Kupczykktóra jest zawodowym architektem. To te dwie kobiety są głównymi siłami napędowymi w tymże programie.

Program ten cieszy się tak dużą popularnością, że Martyna Kupczyk nawet dostała propozycję z programu „Tanie z Gwiazdami”. Propozycję tę przyjęła. Występowała w parze ze znanym tancerzem – Żorą Korolyow.

Kariera zawodowa

Martyna Kupczyk przyznaje, że program „Nasz nowy dom” to jedynie dla niej pewna odskocznia. Na co dzień prowadzi swoje biuro projektowe, które istnieje już od prawie dziesięciu lat na rynku. Jak najbardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to wzięta pani architekt, która w swoim zawodzie osiągnęła naprawdę sporo. Swoimi projektami zajmuje się zawsze na sto procent. Nigdy nie robi niczego „po łebkach”. Od razu widać, że kocha to co robi i sprawia jej to olbrzymią przyjemność.

Widzom dała się poznać nie tylko jako profesjonalistka, ale także jako bardzo dobrą osobę, która ma w sobie wiele ciepła, pozytywnej energii, jak i także empatii. Jest także ozdobą tego programu. Jak przyznaje sama Martyna – jest osobą spełnioną i nic jej więcej do szczęścia nie jest potrzebne.

Nie próżno szukać na portalach plotkarskich informacji o Martynie Kupczyk. Ich tam po prostu nie ma. Jej droga zawodowa jest nieco inna od statystycznych celebrytek. Bowiem Martyna Kupczyk jest architektem. Jest znana także widzom programu pod tytułem „Nasz nowy dom”. Współtwórca programu „Nasz nowy dom” Program „Nasz nowy dom” cieszy się ogromną popularnością. Prowadząca jest…