Kim jest Jeremi Sikorski?

Jeremi Sikorki był uczestnikiem dwunastej edycji programu o tytule „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jest to muzyk, piosenkarz oraz aktor. Przybliżmy sobie tę postać nieco bliżej.

Osiągnięcia Jeremiego

W dwunastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpił między innymi właśnie Jeremi SikorskiBył to tak naprawdę jeden z typów głównych pośród internautów. Poza nim w tej edycji wystąpił między innymi Łukasz Zagrobelny czy też Ewelina Ruckgaber.

Jednak Jeremi nie wziął się znikąd. Bowiem już od najmłodszych lat występował w słynnym warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Co więcej w roku 2013 podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy oraz zadebiutował piosenkę pod tytułem „Bez niej nie byłoby nas”. Teledysk do tego singla został obejrzany ponad sześć milionów razy na YouTube. Pamiętamy także występ Jeremiego Sikorskiego na Festiwalu Piosenki w Opolu.

Z kolei w marcu 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta. Nosiła tytuł „Otwórz się na świat”. Rok później fani mężczyzny mogli już słuchać utworów z kolejnej płyty o nazwie „Odetchnij”. To ta płyta odniosła wielki sukces komercyjny oraz znalazła się w TOP 10 w Polsce na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

Występy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Musimy przyznać, że Jeremiego Sikorskiego niezwykle przyjemnie się oglądało w tym programie, jak i także słuchało. Nie mogliśmy się doczekać każdego kolejnego odcinka. W każdym odcinku wypadł bardzo profesjonalnie. Widać, że się przygotowywał do swoich występów i traktował to bardzo poważnie.

Jeremi Sikorki był uczestnikiem dwunastej edycji programu o tytule „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jest to muzyk, piosenkarz oraz aktor. Przybliżmy sobie tę postać nieco bliżej. Osiągnięcia Jeremiego W dwunastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpił między innymi właśnie Jeremi Sikorski. Był to tak naprawdę jeden z typów głównych pośród internautów. Poza nim w tej edycji wystąpił…