Kim jest Bartosz Gelner?

O niektórych mężczyznach powiedzieć, że są przystojni to jak nic nie powiedzieć. Pewnych twarzy nie da się z nikim porównać, wymykają się szablonowym pojęciom męskiego piękna. Jeśli do tego dodamy skromność, talent i charyzmę – z tej mieszanki niewątpliwie powstałby Bartosz Gelner.

Filmy 

Pierwszą większą rolę odegrał w filmie „Sala samobójców” u Komasy. Zagrał chłopaka, w którym zakochał się główny bohater. Już wtedy jego wyjątkowa aparycja została wykorzystana do budowania postaci – a ponoć to tylko kobiety są obiektywizowane z powodu swojej urody. 

Rozwój kariery:

Bartosz Gelner potrafił wykorzystać swoją szansę i dziś grywa w wielu produkcjach. Niedawno zagrał skromnego przystojniaka w filmie „Kobieta sukcesu”, wielokrotnie był chwalony za rolę nieśmiałego geja w „Płonących wieżowcach”. Zagrał też odważnego podrywacza w serialu dla Netflixa „Sexify”. Wszechstronny talent! 

Związki

Aktor potrafi wykorzystać swoje atuty nie tylko w karierze zawodowej ale również w sferze prywatnej. Obecnie związany jest z popularną aktorką Magdaleną Cielecką. Aktorka wcześniej była długo uwikłana w toksycznej relacji z Andrzejem Chyrą jednak ich burzliwa relacja nie przetrwała. Cielecka i Gelner chronią swoją prywatność, nie pozują razem ani nie odnoszą się do plotek jednak w wywiadach zdradzają przejawy swojego szczęścia. Cielecka wyraźnie odżyła przy młodszym partnerze.

O niektórych mężczyznach powiedzieć, że są przystojni to jak nic nie powiedzieć. Pewnych twarzy nie da się z nikim porównać, wymykają się szablonowym pojęciom męskiego piękna. Jeśli do tego dodamy skromność, talent i charyzmę – z tej mieszanki niewątpliwie powstałby Bartosz Gelner. Filmy  Pierwszą większą rolę odegrał w filmie „Sala samobójców” u Komasy. Zagrał chłopaka,…