Agata Buczkowska i jej odejście z zespołu Ich Troje

Agata Buczkowska wcale nie tak dawno była wokalistką zespołu Ich Troje. Piosenkarka jest zdania, że Michał Wiśniewski postawił jej bardzo, ale to bardzo niekorzystne warunki.

Kłamstwa i brednie

Agata Buczkowska to bardzo utalentowana wokalistka. Była piosenkarką w zespole Ich Troje. Jest bardzo profesjonalna i dobrze się ją słuchało oraz oglądało. Jednak jest to już czas przeszły. Co ciekawe wielu „faktów” dowiedziała się ze sławnej już transmisji w serwisie YouTube Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz w serwisie tym stwierdził, że Agata Buczkowska jest nieobliczalną osobą.

Nie ma co się dziwić, że słowa te bardzo poruszyły bardzo Agatę. Kobieta wydała oficjalne oświadczenie. Kobieta zaznaczyła w swoim oświadczeniu jasno i wyraźnie, że nie ma żadnej sprawy sądowej. Przyznała, że jest to jedynie możliwe, gdy się o niej dopiero dowie. Jednak nie byłaby to sprawa sądowa wytoczona z jej strony.

Urlop przymusowy od koncertowania z Ich Troje

Kobieta przyznała, że na transmisji zabrakło chociażby wspomnienia o tym, że dostała tak naprawdę przymusowe wolne dokładnie od listopada 2019 roku do kwietnia roku zeszłego. Tak zwane przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem jedynie dwóch koncertów. Pierwszy to koncert sylwestrowy i drugi koncert akustyczny.

Agacie Buczkowskiej zostało zarzucone, że się kompletnie nie angażuje w zespół. Przyjęła jak najbardziej to do wiadomości i postanowiła się jednak skupić na sobie. Niestety takie rozstania w niezgodzie nie są fajne. Wcale się nie dziwimy, że Agacie Buczkowskiej było bardzo przykro.

Agata Buczkowska wcale nie tak dawno była wokalistką zespołu Ich Troje. Piosenkarka jest zdania, że Michał Wiśniewski postawił jej bardzo, ale to bardzo niekorzystne warunki. Kłamstwa i brednie Agata Buczkowska to bardzo utalentowana wokalistka. Była piosenkarką w zespole Ich Troje. Jest bardzo profesjonalna i dobrze się ją słuchało oraz oglądało. Jednak jest to już czas przeszły.…