Sylwia Gliwa i jej sesja dla „Playboya”

Sylwia Gliwa jest znana szerszej publiczności jako Monika Zięba z serialu „Na Wspólnej”. Ma wiele osiągnięć aktorskich na swoim koncie. Nie tylko występuje w serialach oraz filmach, ale także na deskach wielu teatrów. W roku 2011 mogliśmy ją podziwiać w sesji dla „Playboya”.

Gorąca sesja

Sylwia Gliwa w 2011 roku zdecydowała się wziąć udział w bardzo odważnej sesji dla popularnego magazynu „Playboy”. Pozowała wtedy w bardzo zmysłowej bieliźnie, a na co po niektórych ujęciach była nawet bez niej. Z kolei na samej okładce wystąpiła tylko w biustonoszu oraz bez dolnej części swojej garderoby. Po latach aktorka przypomniała jedno ze swoich zdjęć.

Bardzo zmysłowa aktorka

Aktorka zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym leży mocno roznegliżowana na łóżku i patrzy wprost w obiektyw bardzo zalotnym spojrzeniem. Ma dodatkowo blond perukę oraz czerwone usta. Brakuje jedynie pieprzyka i moglibyśmy ją śmiało porównać do Marilyn Monroe. Zdjęcie samo w sobie jest bardzo subtelne oraz zmysłowe. Jak na tego rodzaju post zareagowali jej fani? Jesteśmy przekonani, że przypadł im do gustu. Mowa zarówno o fanach płci męskiej, jak i także płci żeńskiej. W komentarzach doszukamy się jedynie komplementów. Nie było żadnego hejtu czy też obrażania.

Musimy na sam koniec wspomnieć, że rzeczywiście Sylwia Gliwa nie jest kontrowersyjna i dlatego też jest lubiana przez większość osób. Fani serialu „Na Wspólnej” wręcz ją kochają. Naprawdę jest to wspaniała osoba. Nie tylko utalentowana, ale także bardzo dobra.

Sylwia Gliwa jest znana szerszej publiczności jako Monika Zięba z serialu „Na Wspólnej”. Ma wiele osiągnięć aktorskich na swoim koncie. Nie tylko występuje w serialach oraz filmach, ale także na deskach wielu teatrów. W roku 2011 mogliśmy ją podziwiać w sesji dla „Playboya”. Gorąca sesja Sylwia Gliwa w 2011 roku zdecydowała się wziąć udział w bardzo…