Rafał Zawierucha – co należy wiedzieć o tym genialnym aktorze?

Rafał Zawierucha to jak na razie jedyny Polak, który zagrał u Quentina Tarantino. W najnowszym filmie tego amerykańskiego reżysera pod tytułem „Pewnego razu w Hollywood” wcielił się on w Romana Polańskiego. Gdzie jeszcze możemy podziwiać tego wspaniałego aktora?

Jego kariera nabiera tempa

Rafał Zawierucha w firmie Quentina Tarantino zagrał u boku największych gwiazd Hollywood. Mamy tu na myśli Margot Robbie, Brada Pitta czy też Leonardo DiCaprio. Film swoją światowa premierę miał na festiwalu w Cannes. Pojawiła się tam niemal cała ekipa. Nasz Rafał Zawierucha miał szansę przejścia po czerwonym dywanie.

Rafał Zawierucha ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Buduje swoją karierę w sposób skrupulatny. Pozostaje wciąż wierny deskom teatralnym. Możemy go na stałe podziwiać w Teatrze Współczesnym, gdzie gra między innymi u boku Andrzeja Zielińskiego oraz Borysa Szyca.

Liczna rodziny Rafała Zawieruchy

Rodzicami Rafała jest Anna oraz Edward. Od lat prowadzą w Kielcach rodzinny dom dziecka. Wychowali razem 24 dzieci. Rafał jest jednym z czwórki ich biologicznych dzieci. Sam aktor miał bardzo duże problemy, aby się przyzwyczaić do takiego licznego rodzeństwa, ale po latach otwarcie przyznaje, że dzięki temu bardzo dużo się nauczył. Przede wszystkim ma na myśli otwartość na drugiego człowieka oraz cierpliwość. Kluczem do sukcesu okazała się jego wytrwałość oraz niesamowita motywacja. Nie bez znaczenia okazało się wsparcie jego licznej rodziny. Na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Rafał Zawierucha to jak na razie jedyny Polak, który zagrał u Quentina Tarantino. W najnowszym filmie tego amerykańskiego reżysera pod tytułem „Pewnego razu w Hollywood” wcielił się on w Romana Polańskiego. Gdzie jeszcze możemy podziwiać tego wspaniałego aktora? Jego kariera nabiera tempa Rafał Zawierucha w firmie Quentina Tarantino zagrał u boku największych gwiazd Hollywood. Mamy tu…