Paznokcie czarne z dodatkami – to jest to

Wiemy doskonale, że kolor czarny jest kolorem, który pasuje niemal do wszystkiego. Chętnie „przygarniemy” go także na nasze paznokcie. Jednak wszystkie paznokcie w czarnym kolorze wyglądają nieco smutno i poważnie. Kobiety, które lubią ze swoimi paznokciami zaszaleć powinny pokusić się o paznokcie czarne z dodatkami. Na jakie najlepiej się zdecydować?

Zabłyśnij brokatem

Gdy chcemy uzyskać paznokcie czarne z dodatkami to na pewno powinnyśmy postawić na brokat. Dzięki niemu nieco zabłyśniemy. Oczywiście nie powinnyśmy z nim przeszkadzać, ale lekkie zdobienia brokatowe sprawią, że nasze paznokcie będą oryginalne oraz będą się ciekawe błyszczały. Możemy do koloru czarnego naprawdę użyć wielu kolorów brokatu. Jednak dwa kolory to prekursory. O jakich kolorach mowa? Mowa o złotym o srebrnym brokacie. Czasami jedynie jeden paznokieć u jednej dłoni zmieni całkowicie nasz manicure. Będzie genialnie się prezentował.

Wzorki ręcznie malowane

Warto pokusić się także z czasem na wzorki ręcznie malowane. Musimy mieć mocno wprawioną rękę. Nie ma w zasadzie niczego trudniejszego niż malowane ręcznie wzorki. Musimy być na to gotowe. Wiadomo, że od samego początku nie będą to wzorki idealne niczym od zawodowej stylistki paznokci. Każda z nas się uczy i musimy sobie na to dać nieco czasu. Można trenować zarówno na sobie, jak i także na swoich chętnych koleżankach. Z czasem będziemy już poziom wyżej i będziemy mogły sięgać po coraz trudniejsze wzorki. Takowych w sieci nie brakuje. Niektóre jednak są naprawdę bardzo trudne.

Wiemy doskonale, że kolor czarny jest kolorem, który pasuje niemal do wszystkiego. Chętnie „przygarniemy” go także na nasze paznokcie. Jednak wszystkie paznokcie w czarnym kolorze wyglądają nieco smutno i poważnie. Kobiety, które lubią ze swoimi paznokciami zaszaleć powinny pokusić się o paznokcie czarne z dodatkami. Na jakie najlepiej się zdecydować? Zabłyśnij brokatem Gdy chcemy uzyskać paznokcie…