Oriflame – kosmetyki i możliwości zarabiania w firmie

Kultową, szwedzką markę Oriflame kojarzy się dzisiaj przede wszystkim z dwoma kwestiami. Po pierwsze: z ogromną bazą dobrej jakości kosmetyków opartych na naturalnych, roślinnych ekstraktach pochodzących z całego świata, a po drugie: z konsultantkami, które te produkty sprzedają i promują. Co jeszcze warto wiedzieć o marce?

Oriflame – pionier marketingu wielopoziomowego

Ze względu na obrany sposób sprzedaży swojego asortymentu, znany pod nazwą marketingu wielopoziomowego czy sieciowego, Oriflame szybko stał się jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie. Firma powstała w 1967 roku i zdecydowała się na mało znany w tamtych czasach sposób dystrybucji towarów. Z jednej strony dawała możliwość zarabiania na jej kosmetykach – poprzez udostępnienie konsultantkom katalogów do sprzedaży i opracowanie specjalnego systemu zamówień, a z drugiej metodą z ust do ust zaczęła reklamować swoje kosmetyki, nie ponosząc przy tym wielkich kosztów związanych z zatrudnieniem.

Dziś, dzięki pionierskiemu podejściu szwedzkie kosmetyki tej marki są doskonale rozpoznawane na świecie, a do grona zadowolonych klientów i konsultantów corocznie dołączają kolejne osoby.

Jakie produkty najchętniej kupujemy w oriflame?

Przegląd bestsellerów 2021:

  • Tusze do rzęs The One Double Effect
  • Puder w perełkach Giordani Gold
  • Pomadka On Colour
  • Kredka do oczy The One High Impact
  • Cień do powiem w sztyfcie Colour Unlimited
  • Podkład Giordani – odmładzający, na bazie serum
  • Podkład Everlasting Sync z ochroną SPF 30
  • Spektakularne tusze do rzęs Wonder lash

Kultową, szwedzką markę Oriflame kojarzy się dzisiaj przede wszystkim z dwoma kwestiami. Po pierwsze: z ogromną bazą dobrej jakości kosmetyków opartych na naturalnych, roślinnych ekstraktach pochodzących z całego świata, a po drugie: z konsultantkami, które te produkty sprzedają i promują. Co jeszcze warto wiedzieć o marce? Oriflame – pionier marketingu wielopoziomowego Ze względu na obrany…