Magdalena Kajrowicz – nie tylko żona znanego Sławomira

Musimy przyznać, że Magdalena Kajrowicz jest przepiękną kobietą. Głównie jest szerokiej publiczności znana jako żona Sławomira Zapały, który jest aktualnie bardzo rozpoznawalnym artystą w naszym kraju.

Szczęśliwa rodzinka

Magdalena Kajrowicz występuje w zasadzie we wszystkich teledyskach swoje męża. Nic dziwnego. Jest to przepiękna oraz bardzo utalentowana kobieta. W co po niektórych teledyskach możemy ją podziwiać w wyzywających strojach. Męskiej części publiczności bardzo się to podoba.

Para ma ze sobą synka Kordiana. Mało kto wie o kobiecie, że zagrała w kilku bollywodzkich produkcjach czy też ma na swoim koncie występy u Janusza Majewskiego, Agnieszki Holland czy też Michała Kwiecińskiego. Przez cztery lata należała do zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej. W związku z powyższym jest to wykształcona kobieta, z ogromnym bagażem doświadczenia oraz bardzo zdolna.

Sporo sukcesów

Nie powinniśmy zatem Magdaleny Kajrowicz oceniać jedynie przez pryzmat występów z mężem. Naprawdę ma swoje dokonania oraz liczne sukcesy na koncie. Obecnie w związku ze sporymi sukcesami Sławomira, które rozpoczęły się od piosenki pod tytułem „Miłość w Zakopanem” skupiają się na tej działalności artystycznej. Widać, że kochają to robić i cieszy ich wspólna praca. Niektóre pary nie wyobrażają sobie być ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę, ale tej dwójce to nie przeszkadza. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że są ze sobą niesamowicie szczęśliwi i darzą się ogromnym szacunkiem. Takich par chcemy coraz więcej.

Musimy przyznać, że Magdalena Kajrowicz jest przepiękną kobietą. Głównie jest szerokiej publiczności znana jako żona Sławomira Zapały, który jest aktualnie bardzo rozpoznawalnym artystą w naszym kraju. Szczęśliwa rodzinka Magdalena Kajrowicz występuje w zasadzie we wszystkich teledyskach swoje męża. Nic dziwnego. Jest to przepiękna oraz bardzo utalentowana kobieta. W co po niektórych teledyskach możemy ją podziwiać w…