Kim jest Milena Rostkowska Galant?

Milena Rostkowska Galant jest bardzo popularną pogodynką na kanale Polsat. Kobieta słynie z tego, że bardzo chroni swojej prywatności. Bardzo dużą tajemnicą owinęła swoje życie uczuciowe. W udzielanych wywiadach nie opowiada nic o swoim partnerze, a wspólnych zdjęć nawet nie ma co szukać. Nawet nie publikuje ich w mediach społecznościowych.  Co wiemy o kobiecie?

Instagram

Jeśli chodzi o życie prywatne kobiety, to Milena Rostkowska Galant ma córeczkę Polę. To jest jedyna informacja, którą się udało pozyskać z jej prywatnego życia. Jednak polecamy zaobserwować Instagrama dziennikarki. Znajdziemy ją pod nickiem milena_rostkowska_galant. Na swoim Instagramie dzieli się zdjęciami związanymi bezpośrednio z pracą. Najczęściej są to zdjęcia z planu, ale także zdarza się jej wrzucić nieco prywaty. Możemy mieć szczęście, że natrafimy na wspólne zdjęcia z córeczką.

Udział w programie „Taniec z gwiazdami”

Poza pracą Milenę Rostkowską Galant mogliśmy oglądać w programie „Taniec z gwiazdami”. Występowała w zeszłorocznej wiosenne edycji, która to z powodu pandemii koronawirusa została przerwana oraz w dalszym ciągu kontynuowana jesienią. Kto miał przyjemność tańczyć z tą przepiękną kobietą? Jej partnerem był znakomity tancerz Jacek Jeschke. Musimy przyznać, że kobieta świetnie sobie radziła na parkiecie. Zrobiła na nas ogromne wrażenie. Widać, że ma świadomość swojego ciała oraz świetnie się czuje przed kamerami. Czuje się niczym ryba w wodzie. Takie osoby lubimy oglądać. Ogląda się je z największą przyjemnością.

Milena Rostkowska Galant jest bardzo popularną pogodynką na kanale Polsat. Kobieta słynie z tego, że bardzo chroni swojej prywatności. Bardzo dużą tajemnicą owinęła swoje życie uczuciowe. W udzielanych wywiadach nie opowiada nic o swoim partnerze, a wspólnych zdjęć nawet nie ma co szukać. Nawet nie publikuje ich w mediach społecznościowych.  Co wiemy o kobiecie? Instagram…