Kim jest Lilly Marchel?

Lilly Marchel jest dwudziesto-trzy letnią fotomodelką polską. Jej wdzięki mogliśmy podziwiać na okładce magazynu CKM. Została okrzyknięta także królową Instagrama czy też następczynią Natalii Siwiec. Jakie kobieta ta skrywa tajemnice? Czy jej uroda to czysta natura?

Zarabianie ciałem

Lilly Marchel zarabia od dobrych kilku lat swoim ciałem. Pracę jako fotomodelka rozpoczęła, gdy miała jedynie szesnaście lat. Od tego czasu cała jej kariera nabrała sporego rozpędu. W końcu dziewczynie udało się trafić na swoją pierwszą okładkę.

Póki co jest to magazyn dla panów, ale kto wie, które tytuły modelka będzie miała na swoim koncie. Największą popularnością Lilly się cieszy na Instagramie. Zdążyła na nim już podbić serca ponad 270 tysięcy obserwatorów.

Kobieta za sobą ma liczne sesje zdjęciowe komercyjne. Ostatnio nawet współpracowała z cenionym fotografem francuskim Yvesem Kortumem.

Do sukcesów na gruncie rodzimym można zaliczyć na przykład występu u Wujaszka Liestyle, który jest znany z zamiłowania do negliżu kobiecego.

Czy uroda była poprawiana?

Wiele osób zastanawia się czy Lilly Marchel jest naturalnie piękna czy też pomagała sobie skalpelem czy też innym narzędziem czy też technikami. Póki sama zainteresowana nie wypowie się na ten temat, to możemy jedynie się zastanawiać i snuć domysły. Nic innego nam nie pozostanie. Co jak co, ale będziemy obserwować tę piękną kobietę. Na pewno jej kariera jeszcze się rozwinie i jeszcze nie raz pokaże nam na co ją stać. Nie mamy wątpliwości na ten temat.

Lilly Marchel jest dwudziesto-trzy letnią fotomodelką polską. Jej wdzięki mogliśmy podziwiać na okładce magazynu CKM. Została okrzyknięta także królową Instagrama czy też następczynią Natalii Siwiec. Jakie kobieta ta skrywa tajemnice? Czy jej uroda to czysta natura? Zarabianie ciałem Lilly Marchel zarabia od dobrych kilku lat swoim ciałem. Pracę jako fotomodelka rozpoczęła, gdy miała jedynie szesnaście lat.…